PSC services: Difference between revisions

Line 900: Line 900:
|-
|-
| 0x3D || [[NS_Services|Ns]]
| 0x3D || [[NS_Services|Ns]]
|-
| 0x3E ||
|-
|-
| 0x3F || [[Applet_Manager_services|NotificationPresenter]]
| 0x3F || [[Applet_Manager_services|NotificationPresenter]]