Shared Database services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
| 25 || [7.0.0+] ConvertCharInfoToCoreData | | 25 || [7.0.0+] ConvertCharInfoToCoreData | ||
|- | |||
| 26 || [10.2.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
| 25 || [7.0.0+] ConvertCharInfoToCoreData | | 25 || [7.0.0+] ConvertCharInfoToCoreData | ||
|- | |||
| 26 || [10.2.0+] | |||
|} | |} | ||