Shared Database services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
| 26 || [10.2.0+] Append | | 26 || [10.2.0+] Append | ||
|- | |||
| 27 || [19.0.0+] | |||
|} | |} | ||
| Line 203: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
| 17 || DeleteImages | | 17 || DeleteImages | ||
|- | |||
| 18 || [19.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 100 || DeleteFile | | 100 || DeleteFile | ||