Shared Database services: Difference between revisions

No edit summary
Line 37: Line 37:
|-
|-
| 107 || [17.0.0+] RequestApplicationFunctionAuthorizationByApplicationIdAndProgramId
| 107 || [17.0.0+] RequestApplicationFunctionAuthorizationByApplicationIdAndProgramId
|-
| 108 || [20.0.0+]
|-
|-
| 1000 || [9.0.0+] LoadNgWordDataForPlatformRegionChina
| 1000 || [9.0.0+] LoadNgWordDataForPlatformRegionChina
Line 247: Line 249:
|-
|-
| 9 || [8.0.0+]
| 9 || [8.0.0+]
|-
| 20 || [20.0.0+]
|-
| 100 || [20.0.0+]
|-
| 101 || [20.0.0+]
|}
|}


Line 369: Line 377:
|-
|-
| 19 || [10.0.0+] [[#QueryApplicationPlayStatisticsByUserAccountIdForSystem]]
| 19 || [10.0.0+] [[#QueryApplicationPlayStatisticsByUserAccountIdForSystem]]
|-
| 100 || [20.0.0+]
|-
| 110 || [20.0.0+]
|-
| 118 || [20.0.0+]
|-
| 119 || [20.0.0+]
|}
|}