Filesystem services: Difference between revisions

Line 275: Line 275:
|-
|-
| 640 || [4.0.0-7.0.1] IsSignedSystemPartitionOnSdCardValid
| 640 || [4.0.0-7.0.1] IsSignedSystemPartitionOnSdCardValid
|-
| 650 || [S2]
|-
|-
| 651 || [S2]
| 651 || [S2]