PTM services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| 20 || [18.0.0+] | | 20 || [18.0.0+] | ||
|- | |||
| 21 || [19.0.0+] | |||
|- | |||
| 22 || [19.0.0+] | |||
|- | |||
| 23 || [19.0.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| 20 || [18.0.0+] | | 20 || [18.0.0+] | ||
|- | |||
| 21 || [19.0.0+] | |||
|- | |||
| 22 || [19.0.0+] | |||
|- | |||
| 23 || [19.0.0+] | |||
|} | |} | ||