Audio services: Difference between revisions
| Line 807: | Line 807: | ||
|- | |- | ||
| 7 || [12.0.0+] GetWorkBufferSizeForMultiStreamEx | | 7 || [12.0.0+] GetWorkBufferSizeForMultiStreamEx | ||
|- | |||
| 8 || [16.0.0+] GetWorkBufferSizeExEx | |||
|- | |||
| 9 || [16.0.0+] GetWorkBufferSizeForMultiStreamExEx | |||
|} | |} | ||