Settings services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 668: | Line 668: | ||
|- | |- | ||
| 204 || [11.0.0+] SetPanelCrcMode | | 204 || [11.0.0+] SetPanelCrcMode | ||
|- | |||
| 205 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 206 || [13.0.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 668: | Line 668: | ||
|- | |- | ||
| 204 || [11.0.0+] SetPanelCrcMode | | 204 || [11.0.0+] SetPanelCrcMode | ||
|- | |||
| 205 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 206 || [13.0.0+] | |||
|} | |} | ||