Bus services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| 17 || [6.0.0+] GetValueForSleepState | | 17 || [6.0.0+] GetValueForSleepState | ||
|- | |||
| 18 || [12.0.0+] | |||
|- | |||
| 19 || [12.0.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
| 17 || [6.0.0+] GetValueForSleepState | | 17 || [6.0.0+] GetValueForSleepState | ||
|- | |||
| 18 || [12.0.0+] | |||
|- | |||
| 19 || [12.0.0+] | |||
|} | |} | ||