Applet Manager services: Difference between revisions
| Line 895: | Line 895: | ||
= spsm = | = spsm = | ||
This is "nn::spsm::detail::IPowerStateInterface". | This is "nn::spsm::detail::IPowerStateInterface". | ||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
| Line 909: | Line 908: | ||
| 3 || | | 3 || | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || GetNotificationMessageEventHandle | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || | ||
| Line 917: | Line 916: | ||
| 7 || | | 7 || | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || AnalyzePerformanceLogForLastSleepWakeSequence | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || ChangeHomeButtonLongPressingTime | ||
|- | |||
| 10 || | |||
|- | |||
| 11 || | |||
|} | |} | ||