PTM services: Difference between revisions
| Line 758: | Line 758: | ||
|- | |- | ||
| 1 || SleepRequiredByLowVoltage | | 1 || SleepRequiredByLowVoltage | ||
|- | |||
| 2 || | |||
|} | |} | ||
| Line 758: | Line 758: | ||
|- | |- | ||
| 1 || SleepRequiredByLowVoltage | | 1 || SleepRequiredByLowVoltage | ||
|- | |||
| 2 || | |||
|} | |} | ||