PCV services: Difference between revisions
| Line 427: | Line 427: | ||
|- | |- | ||
| 11 || GetDvfsTable | | 11 || GetDvfsTable | ||
|- | |||
| 12 || [14.0.0+] | |||
|- | |||
| 13 || [14.0.0+] | |||
|} | |} | ||
| Line 427: | Line 427: | ||
|- | |- | ||
| 11 || GetDvfsTable | | 11 || GetDvfsTable | ||
|- | |||
| 12 || [14.0.0+] | |||
|- | |||
| 13 || [14.0.0+] | |||
|} | |} | ||