PCV services: Difference between revisions
better names |
|||
| Line 490: | Line 490: | ||
|- | |- | ||
| 6 || PowerOff | | 6 || PowerOff | ||
|- | |||
| 7 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 8 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 9 || [13.0.0+] | |||
|} | |} | ||
better names |
|||
| Line 490: | Line 490: | ||
|- | |- | ||
| 6 || PowerOff | | 6 || PowerOff | ||
|- | |||
| 7 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 8 || [13.0.0+] | |||
|- | |||
| 9 || [13.0.0+] | |||
|} | |} | ||