Template:NavboxVersions: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | [[11.0.0]] • [[11.0.1]] | | align="center" | [[11.0.0]] • [[11.0.1]] | ||
|- | |||
| align="center" | [[12.0.0]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</center><includeonly>[[Category:System versions]]</includeonly> | </center><includeonly>[[Category:System versions]]</includeonly> | ||