System Versions: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (19 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 320: | Line 320: | ||
| 2024-02-07 11:03:30 | | 2024-02-07 11:03:30 | ||
| 18.2.2.0-18.3.0.0 | | 18.2.2.0-18.3.0.0 | ||
|- | |||
| [[19.0.0]] | |||
| October 8, 2024 (UTC) | |||
| 2024-08-08 14:39:57 | |||
| 19.2.0.0-19.3.0.0 | |||
|- | |||
| [[19.0.1]] | |||
| October 29, 2024 (UTC) | |||
| 2024-08-08 14:39:57 | |||
| 19.3.0.0 | |||
|- | |||
| [[20.0.0]] | |||
| April 30, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.3.0-20.5.100.0 | |||
|- | |||
| [[20.0.1]] | |||
| May 2, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0 | |||
|- | |||
| [[20.1.0]] | |||
| May 28, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0-20.5.110.0 | |||
|- | |||
| [[20.1.1]] | |||
| June 3, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0 | |||
|- | |||
| [[20.1.5]] | |||
| June 19, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0-20.5.110.0 | |||
|- | |||
| [[20.2.0]] | |||
| July 15, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0-20.5.110.0 | |||
|- | |||
| [[20.3.0]] | |||
| July 29, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0-20.5.112.0 | |||
|- | |||
| [[20.4.0]] | |||
| September 2, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0-20.5.110.0 | |||
|- | |||
| [[20.5.0]] | |||
| September 30, 2025 (UTC) | |||
| 2025-02-06 15:18:29 | |||
| 20.5.4.0 | |||
|- | |||
| [[21.0.0]] | |||
| November 11, 2025 (UTC) | |||
| 2025-10-09 15:38:19 | |||
| 10.7.1.0-21.4.0.0 | |||
|- | |||
| [[21.0.1]] | |||
| November 25, 2025 (UTC) | |||
| 2025-10-09 15:38:19 | |||
| 21.4.0.0 | |||
|- | |||
| [[21.1.0]] | |||
| December 9, 2025 (UTC) | |||
| 2025-10-09 15:38:19 | |||
| 21.3.0.0-21.4.0.0 | |||
|} | |} | ||