SSL services: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| 0x3 || [6.0.0+] | | 0x3 || [6.0.0+] | ||
|- | |||
| 0x4 || [20.0.0+] | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| 0x3 || [6.0.0+] | | 0x3 || [6.0.0+] | ||
|- | |||
| 0x4 || [20.0.0+] | |||
|} | |} | ||