LDN services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
|- | |- | ||
| 403 || [7.0.0+] [[#InitializeSystem2]] | | 403 || [7.0.0+] [[#InitializeSystem2]] | ||
|- | |||
| 404 || [19.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame | | 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame | ||
| Line 482: | Line 484: | ||
|- | |- | ||
| 402 || [7.0.0+] [[#Initialize2]] | | 402 || [7.0.0+] [[#Initialize2]] | ||
|- | |||
| 403 || [19.0.0+] | |||
|- | |- | ||
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame | | 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame | ||