Title list: Difference between revisions
10.0.0 |
|||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
| 0100000000000830 || [[9.0.0|v603980216]] (9.0.0.440)<br/> [[9.1.0|v605028512]] (9.1.0.160)<br/> [[10.0.0|v671088940]] (10.0.0.300) || NgWordT || Bad words for China region (Tencent). | | 0100000000000830 || [[9.0.0|v603980216]] (9.0.0.440)<br/> [[9.1.0|v605028512]] (9.1.0.160)<br/> [[10.0.0|v671088940]] (10.0.0.300) || NgWordT || Bad words for China region (Tencent). | ||
|- | |||
| 0100000000000831 || || || Currently not present on retail devices. | |||
|} | |} | ||