Error codes: Difference between revisions
→Error codes: 137-7001 |
|||
| Line 28: | Line 28: | ||
| 3 || OS (Memory, Thread, Mutex, NVIDIA) | | 3 || OS (Memory, Thread, Mutex, NVIDIA) | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || Htcs | ||
|- | |- | ||
| 5 || NCM | | 5 || NCM | ||
| Line 50: | Line 50: | ||
| 17 || Bsdsockets | | 17 || Bsdsockets | ||
|- | |- | ||
| 18 || | | 18 || Htc | ||
|- | |- | ||
| 19 || TSC | | 19 || TSC | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| 27 || Socket | | 27 || Socket | ||
|- | |||
| 29 || Htclow | |||
|- | |- | ||
| 30 || Bus | | 30 || Bus | ||
|- | |||
| 31 || Htcfs | |||
|- | |- | ||
| 32 || Async | | 32 || Async | ||