Error codes: Difference between revisions

Shchmue (talk | contribs)
Error codes: 137-7001
Line 28: Line 28:
| 3 || OS (Memory, Thread, Mutex, NVIDIA)
| 3 || OS (Memory, Thread, Mutex, NVIDIA)
|-
|-
| 4 || HTCS
| 4 || Htcs
|-
|-
| 5 || NCM
| 5 || NCM
Line 50: Line 50:
| 17 || Bsdsockets
| 17 || Bsdsockets
|-
|-
| 18 || HTC
| 18 || Htc
|-
|-
| 19 || TSC
| 19 || TSC
Line 69: Line 69:
|-
|-
| 27 || Socket
| 27 || Socket
|-
| 29 || Htclow
|-
|-
| 30 || Bus
| 30 || Bus
|-
| 31 || Htcfs
|-
|-
| 32 || Async
| 32 || Async