Product Information: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
| HDH-003 || Battery. | | HDH-003 || Battery. | ||
|- | |||
| HDH-004 || Carrying case. | |||
|- | |||
| HDH-005 || Screen protector. | |||
|- | |||
| HDH-006 || Flip cover. | |||
|} | |} | ||