Error codes: Difference between revisions
| Line 200: | Line 200: | ||
|- | |- | ||
| 192 || Regulator | | 192 || Regulator | ||
|- | |||
| 193 || Led | |||
|- | |- | ||
| 197 || Clkrst | | 197 || Clkrst | ||
| Line 200: | Line 200: | ||
|- | |- | ||
| 192 || Regulator | | 192 || Regulator | ||
|- | |||
| 193 || Led | |||
|- | |- | ||
| 197 || Clkrst | | 197 || Clkrst | ||