LDN services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
| 103 || ScanPrivate | | 103 || ScanPrivate | ||
|- | |||
| 104 || [5.0.0+] SetWirelessControllerRestriction | |||
|- | |- | ||
| 200 || OpenAccessPoint | | 200 || OpenAccessPoint | ||
| Line 115: | Line 117: | ||
| 401 || FinalizeSystem | | 401 || FinalizeSystem | ||
|- | |- | ||
| 402 || [4.0.0+] SetOperationMode | |||
|- | |||
| 403 || [7.0.0+] InitializeSystem2 | |||
|} | |} | ||
| Line 125: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| 0 || [[#CreateUserLocalCommunicationService]] | | 0 || [[#CreateUserLocalCommunicationService]] | ||
|} | |} | ||
| Line 157: | Line 161: | ||
|- | |- | ||
| 103 || ScanPrivate | | 103 || ScanPrivate | ||
|- | |||
| 104 || [5.0.0+] SetWirelessControllerRestriction | |||
|- | |- | ||
| 200 || OpenAccessPoint | | 200 || OpenAccessPoint | ||
| Line 192: | Line 198: | ||
| 401 || Finalize | | 401 || Finalize | ||
|- | |- | ||
| 402 || [7.0.0+] SetOperationMode | |||
|} | |} | ||
[[Category:Services]] | [[Category:Services]] | ||