Internet Browser: Difference between revisions

Line 474: Line 474:
| u8 bool
| u8 bool
| BootAsMediaPlayer
| BootAsMediaPlayer
|-
| [2.0.0+]
|
| 0x22
| 0x1
| u8 bool
| SetShopJumpEnabled
|-
|-
| [2.0.0+]
| [2.0.0+]