Internet Browser: Difference between revisions
| Line 474: | Line 474: | ||
| u8 bool | | u8 bool | ||
| BootAsMediaPlayer | | BootAsMediaPlayer | ||
|- | |||
| [2.0.0+] | |||
| | |||
| 0x22 | |||
| 0x1 | |||
| u8 bool | |||
| SetShopJumpEnabled | |||
|- | |- | ||
| [2.0.0+] | | [2.0.0+] | ||
| Line 474: | Line 474: | ||
| u8 bool | | u8 bool | ||
| BootAsMediaPlayer | | BootAsMediaPlayer | ||
|- | |||
| [2.0.0+] | |||
| | |||
| 0x22 | |||
| 0x1 | |||
| u8 bool | |||
| SetShopJumpEnabled | |||
|- | |- | ||
| [2.0.0+] | | [2.0.0+] | ||