Software Keyboard: Difference between revisions
| Line 327: | Line 327: | ||
|- | |- | ||
| 0x4 || 0x0 || Finalize || | | 0x4 || 0x0 || Finalize || | ||
|- | |||
| 0x6 || Varies || SetUserWordInfo || | |||
|- | |- | ||
| 0x7 || 0x70 || SetCustomizeDic || | | 0x7 || 0x70 || SetCustomizeDic || | ||