HID services: Difference between revisions

No edit summary
hid: lol
Line 95: Line 95:
|-
|-
| 108 || GetPlayerLedPattern
| 108 || GetPlayerLedPattern
|-
| 109 || [5.0.0+] ActivateNpadWithRevision
|-
|-
| 120 || SetNpadJoyHoldType
| 120 || SetNpadJoyHoldType