Kernel: Difference between revisions

Roblabla (talk | contribs)
As evidenced by 0xFFFFFFFFBFC23DA4
Roblabla (talk | contribs)
KProcess 0x570 is TotalTimeRunning (sub_FFFFFFFFBFC251FC(KThread *result, __int64 tick_diff))
Line 301: Line 301:
| 0x55C || u32 || UnusedZero
| 0x55C || u32 || UnusedZero
|-
|-
| 0x560 || u64[8] || UnusedZeroes
| 0x560 || u64[2] || UnusedZeroes
|-
| 0x570 || u64 || TotalTimeRunning
|-
| 0x578 || u64[5] || UnusedZeroes
|-
|-
| 0x5A0 || u64 || UnusedZero
| 0x5A0 || u64 || UnusedZero