Kernel: Difference between revisions
As evidenced by 0xFFFFFFFFBFC23DA4 |
KProcess 0x570 is TotalTimeRunning (sub_FFFFFFFFBFC251FC(KThread *result, __int64 tick_diff)) |
||
| Line 301: | Line 301: | ||
| 0x55C || u32 || UnusedZero | | 0x55C || u32 || UnusedZero | ||
|- | |- | ||
| 0x560 || u64[ | | 0x560 || u64[2] || UnusedZeroes | ||
|- | |||
| 0x570 || u64 || TotalTimeRunning | |||
|- | |||
| 0x578 || u64[5] || UnusedZeroes | |||
|- | |- | ||
| 0x5A0 || u64 || UnusedZero | | 0x5A0 || u64 || UnusedZero | ||