Kernel: Difference between revisions

Line 232: Line 232:
| 0x290 || u32 || From_CreateProcessInfo_0xC
| 0x290 || u32 || From_CreateProcessInfo_0xC
|-
|-
| 0x298 || [[#KProcessHandleTable]] || HandleTable
|
|-
| 0x2C0 || [[#KProcessHandleTable]] || HandleTable
|-
|-
| 0x2380 || void* || UsermodeExceptionTlsArea
| 0x2380 || void* || UsermodeExceptionTlsArea
Line 273: Line 275:
[1.0.0] Size: 0x2A0
[1.0.0] Size: 0x2A0


[2.0.0] Size: 0x20E8
[2.0.0] Size: 0x20C0


<div style="display: inline-block">
<div style="display: inline-block">