SVC: Difference between revisions
| Line 493: | Line 493: | ||
|- | |- | ||
| 0xA || 2 || | | 0xA || 2 || | ||
|- | |||
| 0xC || 4 || | |||
|- | |||
| 0x10 || 8 || | |||
|- | |- | ||
| 0x18 || 8 || CodeAddr | | 0x18 || 8 || CodeAddr | ||
| Line 493: | Line 493: | ||
|- | |- | ||
| 0xA || 2 || | | 0xA || 2 || | ||
|- | |||
| 0xC || 4 || | |||
|- | |||
| 0x10 || 8 || | |||
|- | |- | ||
| 0x18 || 8 || CodeAddr | | 0x18 || 8 || CodeAddr | ||