SVC: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 446: | Line 446: | ||
|- | |- | ||
| 15 || Can be used with [[#svcMapMemory]] | | 15 || Can be used with [[#svcMapMemory]] | ||
|- | |||
| 16 || Can be used with [[#svcUnmapProcessMemory]] | |||
|- | |- | ||
| 17 || Can be used with [[#svcCreateTransferMemory]] | | 17 || Can be used with [[#svcCreateTransferMemory]] | ||