SVC: Difference between revisions
| Line 441: | Line 441: | ||
| 7-0 || Type | | 7-0 || Type | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || Can be used with [[#svcSetMemoryPermission]] | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || Can be used with [[#svcMapMemory]] | ||
|- | |- | ||
| 24 || | | 17 || Can be used with [[#svcCreateTransferMemory]] | ||
|- | |||
| 21 || Can be used with [[#svcSendSyncRequestWithUserBuffer]] | |||
|- | |||
| 24 || Can be used with [[#svcSetMemoryAttribute]] | |||
|} | |} | ||