System Version Title: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 507: | Line 507: | ||
| 066a75e6fab7316de34b88b60d229a0b2729e421 | | 066a75e6fab7316de34b88b60d229a0b2729e421 | ||
| CusHY#00150001#gttf4gq6_uBTU_6KEk52vcK7wB7Z6IryNM6J4h1bESA= | | CusHY#00150001#gttf4gq6_uBTU_6KEk52vcK7wB7Z6IryNM6J4h1bESA= | ||
| | |||
|- | |||
| 21.1.0 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 21.1.0-1.0 | |||
| 0d7a6334ddc3d637f69ec3976b17a260efd68fd4 | |||
| CusHY#00150100#nrlHF_q0xkoec9qpJKLzcd6lLO0dx3NlTy0aLqNRIwE= | |||
| | | | ||
|} | |} | ||