System Version Title: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 396: Line 396:
| 8c40cd350cdcf150593c0d31ff152586c6e7c7ee
| 8c40cd350cdcf150593c0d31ff152586c6e7c7ee
| CusHY#00100100#3kOLHmbuMWa-kHN-SMtCkgNvwdwBHIb2b4f60BNNmrw=
| CusHY#00100100#3kOLHmbuMWa-kHN-SMtCkgNvwdwBHIb2b4f60BNNmrw=
|
|-
| 17.0.0
| NintendoSDK Firmware for NX 17.0.0-6.0
| d993bc431c51073d5a29a6c953d9f4008d6b68e8
| CusHY#00110000#ntMZ00Jmb7Rdu18Fy1FPZo7RO3h_MYIqxozbQQDcVaA=
|  
|  
|}
|}