System Version Title: Difference between revisions
→Other: 14.0.0 Factory Firmware |
No edit summary |
||
| Line 391: | Line 391: | ||
| 479b0f2d1e187b9eef7661fca1f7fdb15f7c5d64 | | 479b0f2d1e187b9eef7661fca1f7fdb15f7c5d64 | ||
| CusHY#00100003#Lis4m_Z4pXlDAaBBxeRO66_glyu92IAf2-dHKNxYAJs= | | CusHY#00100003#Lis4m_Z4pXlDAaBBxeRO66_glyu92IAf2-dHKNxYAJs= | ||
|- | |||
| 16.1.0 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 16.1.0-1.0 | |||
| 8c40cd350cdcf150593c0d31ff152586c6e7c7ee | |||
| CusHY#00100100#3kOLHmbuMWa-kHN-SMtCkgNvwdwBHIb2b4f60BNNmrw= | |||
| | |||
|} | |} | ||