ETicket services: Difference between revisions

No edit summary
Line 172: Line 172:
| 2601 || [13.0.0+]
| 2601 || [13.0.0+]
|-
|-
| 3001 || [7.0.0+]
| 3001 || [7.0.0-15.0.1]
|-
|-
| 3002 || [7.0.0+]
| 3002 || [7.0.0-15.0.1]
|}
|}


Line 244: Line 244:
|-
|-
| 17 || [14.0.0+]
| 17 || [14.0.0+]
|-
| 18 || [16.0.0+]
|-
|-
| 100 ||  
| 100 ||