Joy-Con: Difference between revisions

Line 143: Line 143:
! Value
! Value
! Description
! Description
|-
| 0x00 ||
|-
|-
| 0x01 || Inquiry
| 0x01 || Inquiry
Line 157: Line 155:
|-
|-
| 0x12 || SetHidInterval
| 0x12 || SetHidInterval
|-
| 0x13 ||
|-
| 0x14 ||
|-
| 0x15 ||
|-
| 0x16 ||
|-
| 0x17 ||
|-
|-
| 0x18 || Pairing
| 0x18 || Pairing