Joy-Con: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
| 0x94 || DeviceCommandFromDevice | | 0x94 || DeviceCommandFromDevice | ||
|- | |||
| 0x9A || | |||
|- | |||
| 0xA3 || | |||
|- | |- | ||
| 0xA5 || Handshake | | 0xA5 || Handshake | ||
No edit summary |
|||
| Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
| 0x94 || DeviceCommandFromDevice | | 0x94 || DeviceCommandFromDevice | ||
|- | |||
| 0x9A || | |||
|- | |||
| 0xA3 || | |||
|- | |- | ||
| 0xA5 || Handshake | | 0xA5 || Handshake | ||