System Version Title: Difference between revisions
| Line 335: | Line 335: | ||
| 12047e7b29ae8263d4d498f7322a3ef20d73a73e | | 12047e7b29ae8263d4d498f7322a3ef20d73a73e | ||
| CusHY#000d0200#JFVNVuG9x3V5tRshdD9FdJjgHOmzsrgXHocEPvW5eMM= | | CusHY#000d0200#JFVNVuG9x3V5tRshdD9FdJjgHOmzsrgXHocEPvW5eMM= | ||
| | |||
|- | |||
| 13.2.1 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 13.2.1-1.0 | |||
| 6e99217a1ec1f19388cf40fadbb29990a18bfb06 | |||
| CusHY#000d0201#V1i7M7oEhkDaH1lcGlHhGAnyHONMAnTAA6pGdZ7MFqc= | |||
| | | | ||
|} | |} | ||