NV services: Difference between revisions
| Line 600: | Line 600: | ||
|- | |- | ||
| 0x40040222 || In || 4 || [10.0.0+] NVDISP_SET_BACKLIGHT | | 0x40040222 || In || 4 || [10.0.0+] NVDISP_SET_BACKLIGHT | ||
|- | |||
| 0x40040223 || In || 4 || [11.0.0+] NVDISP_SEND_PANEL_MSG | |||
|- | |||
| 0x401C0225 || In || 28 || [11.0.0+] NVDISP_SEND_PANEL_MSG_EX | |||
|- | |||
| 0xC01C0226 || Inout || 28 || [11.0.0+] NVDISP_GET_PANEL_DATA | |||
|} | |} | ||