Ring-Con: Difference between revisions

Line 27: Line 27:
|-
|-
| [[#0x00020104]] || 0x4 || 0x8
| [[#0x00020104]] || 0x4 || 0x8
|-
| [[#0x00020105]] || 0x4 || 0x8
|-
|-
| [[#0x00020204]] || 0x4 || 0x8
| [[#0x00020204]] || 0x4 || 0x8
Line 69: Line 71:


See [[#0x00020A04]].
See [[#0x00020A04]].
== 0x00020105 ==
Reply+0x4 is the output u8.


== 0x00020204 ==
== 0x00020204 ==