Error codes: Difference between revisions
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| 126 || Mii | | 126 || Mii | ||
|- | |||
| 129 || Play Report | |||
|- | |- | ||
| 203 || HID | | 203 || HID | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| 126 || Mii | | 126 || Mii | ||
|- | |||
| 129 || Play Report | |||
|- | |- | ||
| 203 || HID | | 203 || HID | ||