JIT services: Difference between revisions

Add JIT services summary
 
fix swapped cmds
Line 19: Line 19:
! Cmd || Name
! Cmd || Name
|-
|-
| 0 || Control
| 0 || GenerateCode
|-
|-
| 1 || GenerateCode
| 1 || Control
|-
|-
| 1000 || LoadPlugin
| 1000 || LoadPlugin
|-
|-
| 1001 || GetCodeAddress
| 1001 || GetCodeAddress
|-
|}
|}