SVC: Difference between revisions
| Line 742: | Line 742: | ||
| Process || 15 || 0 || [2.0.0+] NewMapRegionSize | | Process || 15 || 0 || [2.0.0+] NewMapRegionSize | ||
|- | |- | ||
| Process || | | Process || 16 || 0 || [3.0.0+] Some size in bytes. | ||
|- | |- | ||
| Thread || 0xF0000002 || 0 || Performance counter related. | | Process || 17 || 0 || [3.0.0+] Some size in bytes. | ||
|- | |||
| Process || 18 || 0 || [3.0.0+] TitleId | |||
|- | |||
| Zero || 19 || 0 || [4.0.0+] | |||
|- | |||
| Zero || 19 || 1 || [4.0.0+] | |||
|- | |||
| Thread || 0xF0000002 || 0 || Performance counter related. | |||
|} | |} | ||