NPDM: Difference between revisions
explain this |
|||
| Line 374: | Line 374: | ||
|- | |- | ||
| 3.0.0 || 7.4.0 || 3.0.0 | | 3.0.0 || 7.4.0 || 3.0.0 | ||
|- | |||
| 3.0.2 || 7.4.0 || 3.0.0 | |||
|} | |} | ||
explain this |
|||
| Line 374: | Line 374: | ||
|- | |- | ||
| 3.0.0 || 7.4.0 || 3.0.0 | | 3.0.0 || 7.4.0 || 3.0.0 | ||
|- | |||
| 3.0.2 || 7.4.0 || 3.0.0 | |||
|} | |} | ||