Error codes: Difference between revisions
| Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
| 0xFA01 || 125 || Wrong memory permission? | | 0xFA01 || 125 || Wrong memory permission? | ||
|- | |||
| 0xFC01 || 126 || Reserved value | |||
|- | |- | ||
| 0x10601 || 131 || Port max sessions exceeded | | 0x10601 || 131 || Port max sessions exceeded | ||