SVC: Difference between revisions

Line 444: Line 444:
|-
|-
| 17 || Can be used with [[#svcCreateTransferMemory]]
| 17 || Can be used with [[#svcCreateTransferMemory]]
|-
| 19 || Can be used with [[#svcMapDeviceAddressSpace]]/[[#svcMapDeviceAddressSpaceByForce]]
|-
| 20 || Can be used with [[#svcMapDeviceAddressSpaceAligned]]
|-
|-
| 21 || Can be used with [[#svcSendSyncRequestWithUserBuffer]]
| 21 || Can be used with [[#svcSendSyncRequestWithUserBuffer]]