Error codes: Difference between revisions

No edit summary
Line 295: Line 295:
|-
|-
| 0x80E16 || 1031 || Not initialized
| 0x80E16 || 1031 || Not initialized
|-
| 0x41A || 2 || Argument is invalid
|-
| 0xD01A || 104 || Not initialized
|-
| 0xD21A || 105 || Already initialized
|-
|-
| 0x287C || 20 || Argument is NULL
| 0x287C || 20 || Argument is NULL