Calibration: Difference between revisions
| Line 449: | Line 449: | ||
! Value | ! Value | ||
! Description | ! Description | ||
|- | |||
| 0x9 || Icosa (JDI only) | |||
|- | |- | ||
| 0xF || Icosa/Iowa | | 0xF || Icosa/Iowa | ||
| Line 455: | Line 457: | ||
|- | |- | ||
| 0x20 || Aula | | 0x20 || Aula | ||
|- | |||
| 0x26 || Icosa (JDI only) | |||
|} | |} | ||