System Version Title: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 426: | Line 426: | ||
| 437857bcb1604c717ae3fe62d03ae1fcaa783264 | | 437857bcb1604c717ae3fe62d03ae1fcaa783264 | ||
| CusHY#00120100#7pfwz-8raijuW2lv4UOi4Hukp-DuY898HEK6hEYUjSM= | | CusHY#00120100#7pfwz-8raijuW2lv4UOi4Hukp-DuY898HEK6hEYUjSM= | ||
| | |||
|- | |||
| 19.0.0 | |||
| NintendoSDK Firmware for NX 19.0.0-4.0 | |||
| 52971eebbba7ab9e6e23d73753aa63e0c3794b16 | |||
| CusHY#00130000#x2jf5al2EkqJmdvmnTFaL6s4ic7X68N0dY9jnwwcL98= | |||
| | | | ||
|} | |} | ||