LDN services: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 172: Line 172:
|-
|-
| 403 || [7.0.0+] [[#InitializeSystem2]]
| 403 || [7.0.0+] [[#InitializeSystem2]]
|-
| 404 || [19.0.0+]
|-
|-
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame
Line 482: Line 484:
|-
|-
| 402 || [7.0.0+] [[#Initialize2]]
| 402 || [7.0.0+] [[#Initialize2]]
|-
| 403 || [19.0.0+]
|-
|-
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame
| 500 || [18.0.0+] EnableActionFrame