Error codes: Difference between revisions
| Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| 100 || ETHC | | 100 || ETHC | ||
|- | |||
| 101 || I2C | |||
|- | |- | ||
| 105 || Settings | | 105 || Settings | ||
| Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| 100 || ETHC | | 100 || ETHC | ||
|- | |||
| 101 || I2C | |||
|- | |- | ||
| 105 || Settings | | 105 || Settings | ||